Formy płatności

1. Przelew na konto - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas realizacji przelewu tradycyjnego wynosi zazwyczaj 24 godziny. Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę proforma. W przypadku anulowania zamówienia, które zostało wcześniej opłacone przelewem, niezwłocznie zwracamy wpłaconą kwotę na konto Klienta.

Dane do przelewu:
mBank 07 1140 2004 0000 3002 6337 3570
Firma Handlowa Piotr Cebulski
ul. Leszczyńska 19
60-115 Poznań

2. Przelewy24 - to serwis umożliwiający dokonanie szybkiego przelewu online. Płatność tego typu jest wygodna i w pełni bezpieczna. Przy wyborze tej metody, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu Przelewy24, na której wyświetli się lista dostępnych banków. Po wyborze banku można wykonać szybki przelew, który jest księgowany natychmiast. Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z szybkim przelewem. Koszty tej operacji leżą po naszej stronie.

3. Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki (za pobraniem) - opłatę za zamówienie odbiera kurier, który dostarcza Państwu towar. Koszt przesyłki jest wliczony w kwotę pobrania. Kwota pobrania jest podawana przy składaniu zamówienia oraz w wiadomości potwierdzającej złożenie zamówienia w naszym sklepie, którą klient otrzymuje na wskazany przy zamawianiu adres e-mail.

4. Płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym - w siedzibie firmy przy ul. Leszczyńskiej 19 w Poznaniu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć