Formy płatności

1. Przelew na konto - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas realizacji przelewu tradycyjnego wynosi zazwyczaj 24 godziny. Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę proforma. W przypadku anulowania zamówienia, które zostało wcześniej opłacone przelewem, niezwłocznie zwracamy wpłaconą kwotę na konto Klienta.

Dane do przelewu:
mBank 49 1140 2004 0000 3902 7919 6080
Firma Handlowa Piotr Cebulski
ul. Jaworowa 60
61-454 Poznań

2. Przelewy24 - to serwis umożliwiający dokonanie szybkiego przelewu online. Płatność tego typu jest wygodna i w pełni bezpieczna. Przy wyborze tej metody, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu Przelewy24, na której wyświetli się lista dostępnych banków. Po wyborze banku można wykonać szybki przelew, który jest księgowany natychmiast. Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z szybkim przelewem. Koszty tej operacji leżą po naszej stronie.

3. Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki (za pobraniem) - opłatę za zamówienie odbiera kurier, który dostarcza Państwu towar. Koszt przesyłki jest wliczony w kwotę pobrania. Kwota pobrania jest podawana przy składaniu zamówienia oraz w wiadomości potwierdzającej złożenie zamówienia w naszym sklepie, którą klient otrzymuje na wskazany przy zamawianiu adres e-mail.