Dbamy o bezpieczeństwo zakupów na każdym etapie Twojego zamówienia, sprawdź dlaczego możesz nam zaufać.

Zweryfikowane opinie klientów
Zbieramy opinie o naszym sklepie i o naszych produktach w serwisie Trusted Shops. Jest to bardzo wiarygodne źródło gdyż opinie mogą wystawiać tylko osoby, które dokonały już u nas zakupu. Opinie można sprawdzić na stronie: https://www.trustedshops.pl/opinia/info_XA63FD72E886196227A61843F21A66BD9.html

Korzystamy z rozwiązań Trusted Shops jako niezależnego dostawcy usług w zakresie pozyskiwania opinii. Trusted Shops podjął działania mające na celu zapewnienie autentyczności opinii. Więcej informacji.

Przejrzystość informacji
Dokładamy wszelkich starań aby opisy i zdjęcia produktów były zgodne z rzeczywistością i bierzemy za to pełną odpowiedzialność.
Na naszej stronie w dokładny sposób opisujemy zasady sprzedaży i informacje o naszej firmie, niczego nie ukrywamy.

Bezpieczeństwo dostaw
Sprzedajemy wyłącznie nowe produkty objęte gwarancją producenta.
Każdy produkt jest solidnie pakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniami w trakcie transportu.
Przesyłki zawsze są ubezpieczone do pełnej wartości zamówienia.
Masz prawo do sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera.

Bezpieczeństwo danych osobowych
Nasza strona jest wyposażona w certyfikat SSL, który gwarantuje, że dane wpisywane podczas składania zamówienia są szyfrowane i nie dostaną się w niepowołane ręce. Świadczy o tym zielona kłódka widoczna obok paska adresu w Twojej przeglądarce przy wpisywaniu danych w koszyku.

Prawo do zwrotu
Działamy zgodnie z prawem, każdy klient dokonujący zakupu w naszym sklepie, ma 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny i nie robimy z tego tytułu żadnych problemów. Szczegóły dotyczące towarów znajdziesz na stronie: zwroty