Formy płatności

1. Przelew na konto - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas realizacji przelewu tradycyjnego wynosi zazwyczaj 24 godziny. Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę proforma. W przypadku anulowania zamówienia, które zostało wcześniej opłacone przelewem, niezwłocznie zwracamy wpłaconą kwotę na konto Klienta.

Dane do przelewu:
mBank 07 1140 2004 0000 3002 6337 3570
Firma Handlowa Piotr Cebulski
ul. Leszczyńska 19
60-115 Poznań

2. Przelewy24 - to serwis umożliwiający dokonanie szybkiego przelewu online. Płatność tego typu jest wygodna i w pełni bezpieczna. Przy wyborze tej metody, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu Przelewy24, na której wyświetli się lista dostępnych banków. Po wyborze banku można wykonać szybki przelew, który jest księgowany natychmiast. Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z szybkim przelewem. Wszystkie koszty tej operacji leżą po naszej stronie, z tego też względu ograniczyliśmy możliwość wykonywania szybkich przelewów do kwoty 1000 zł.

3. Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki - opłatę za zamówienie odbiera kurier, który dostarcza Państwu towar. Koszt przesyłki jest wliczony w kwotę pobrania. Kwota pobrania jest podawana przy składaniu zamówienia oraz w wiadomości potwierdzającej złożenie zamówienia w naszym sklepie, którą klient otrzymuje na wskazany przy zamawianiu adres e-mail.

4. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - w przypadku odbioru osobistego istnieje możliwość zapłaty tylko gotówką. Nie realizujemy płatności kartami płatniczymi.