Zbiorcze skrzynki pocztowe to obowiązkowe wyposażenie każdego budynku wielorodzinnego. Mogą być zamontowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Ich podstawowym zastosowaniem jest możliwość dostarczenia przez listonosza korespondencji do wszystkim mieszkańców budynku w jednym punkcie - zazwyczaj przy wejściu do klatki schodowej. Od 2003 roku wyposażenie budynków wielorodzinnych w tzw. euroskrzynki jest obowiązkowe, o czym mówi ustawa o prawie pocztowym.

Sklep internetowy www.euroskrzynki.pl specjalizuje się w sprzedaży zbiorczych skrzynek na listy właśnie tego typu - zgodnych z obecnie obowiązującymi wymogami. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem tego typu produktów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Przed zakupem doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące przepisów dotyczących lokatorskich skrzynek zbiorczych. Przykładowa oferta z naszego sklepu internetowego:

{products:32,34,39,59}

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć