Przed zakupem skrzynki pocztowej warto zwrócić uwagę na jej właściwości antykorozyjne. Skrzynki elektrolitycznie ocynkowane są zabezpieczone przed procesem rdzewienia na długie lata i tylko takie skrzynki pocztowe oferujemy Państwu w naszym sklepie internetowym. Dodatkowo każdy model jest także zabezpieczony przed promieniowaniem UV, które z biegiem czasu powodowałoby pogorszenie barwy.

Prowadzimy sprzedaż skrzynek na listy wyłącznie sprawdzonych, polskich producentów. Nie importujemy słabych jakościowo skrzynek z zagranicy. Poprzez stałą, bezpośrednią współpracę z czołowymi polskimi producentami, mamy pewność, że skrzynki są solidnie wykonane i zabezpieczone przeciw procesom rdzewienia i promieniowania UV.

Przed wyborem skrzynki warto także wziąć pod uwagę szerokość wrzutnika, która decyduje o tym, jakiej wielkości przesyłki zmieszczą się w Twojej skrzynce pocztowej. Informację tę znajdziesz w opisie każdego produktu oferowanego przez nasz sklep. Poniżej przedstawiamy standardowe wymiary listów:

wymiary kopert

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Poniżej przedstawiamy przykładowe skrzynki na listy z naszej oferty:

{products:20,79,86,87}

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć