Co powinieneś wiedzieć przez zakupem skrzynki pocztowej?

Co powinieneś wiedzieć przez zakupem skrzynki pocztowej?

Przed zakupem skrzynki pocztowej warto zwrócić uwagę na jej właściwości antykorozyjne. Skrzynki elektrolitycznie ocynkowane są zabezpieczone przed procesem rdzewienia na długie lata i tylko takie skrzynki pocztowe oferujemy Państwu w naszym sklepie internetowym. Dodatkowo każdy model jest także zabezpieczony przed promieniowaniem UV, które z biegiem czasu powodowałoby pogorszenie barwy.

Prowadzimy sprzedaż skrzynek na listy wyłącznie sprawdzonych, polskich producentów. Nie importujemy słabych jakościowo skrzynek z zagranicy. Poprzez stałą, bezpośrednią współpracę z czołowymi polskimi producentami, mamy pewność, że skrzynki są solidnie wykonane i zabezpieczone przeciw procesom rdzewienia i promieniowania UV.

Przed wyborem skrzynki warto także wziąć pod uwagę szerokość wrzutnika, która decyduje o tym, jakiej wielkości przesyłki zmieszczą się w Twojej skrzynce pocztowej. Informację tę znajdziesz w opisie każdego produktu oferowanego przez nasz sklep. Poniżej przedstawiamy standardowe wymiary listów:

wymiary kopert

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Poniżej przedstawiamy przykładowe skrzynki na listy z naszej oferty:

{products:20,79,86,87}