Sklep internetowy - oferta

Gdzie kupić euroskrzynki, skrzynki lokatorskie?

Skrzynki lokatorskie na listy zwane także jako euroskrzynki powinny spełniać wymogi określone w ustawie o prawie pocztowym, które dotyczą takich aspektów jak wymiary, konstrukcja czy numeracja. Przed zakupem warto więć sprawdzić czy oferowane nam skrzynki spełniają wszystkie wymogi. Dokładną listę wymogów opublikowaliśmy w osobnym artykule - euroskrzynki - ustawa.

Zanim zdecydujemy się na zakup warto także zwrócić uwagę na materiał z jakiego są wykonane skrzynki lokatorskie - blacha powinna mieć grubość 1 mm, wówczas możemy być pewni że wykonanie jest bardzo solidne i odporne na ewentualny wandalizm. Aby euroskrzynki były trwałe przez długie lata, muszą być także odporne na korozję, zwłaszcza gdy są zamontowane na zewnątrz budynku wielorodzinnego gdzie mogą być narażone na wilgoć. Przed zakupem dobrze jest zatem sugerować się nie tylko ceną ale także wyżej wymienionymi czynnikami gdyż po kilku latach możemy stwierdzić że jednak warto było troszkę dopłacić w zamian za lepszą jakość.

Gdzie kupić euroskrzynki? Na rynku znajdziemy sporo ofert, które mogą kusić bardzo niską ceną jednak często są to słabe jakościowo produkty wykonane niskim kosztem (z delikatnej blachy). Nasz sklep internetowy z Poznania posiada w ofercie wyłącznie solidne skrzynki lokatorskie z gwarancją producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a w razie wątpliwości prosimy o kontakt, fachowo doradzimy Państwu przed zakupem. Oferta: euroskrzynki